Zmiana brokera ubezpieczeniowego

Informujemy, że w październiku 2020 roku w wyniku ogłoszonego przez SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. przetargu na obsługę ubezpieczeń zawieranych dla Klientów biznesowych, została podpisana umowa z firmą MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o. Od początku stycznia 2021 roku będzie to jedyny partner SG ELP odpowiadający za świadczenie Państwu usług w zakresie wznawiania polis oraz zawierania nowych umów ubezpieczenia.

Po wdrożeniu efektywnego procesu i zapewnieniu bezpiecznego systemu do kompleksowej obsługi ubezpieczeń zarówno obecnych, jak również nowych Klientów posiadających umowę w SG ELP, MAK Ubezpieczenia gwarantuje bezpieczną kontynuację Państwa ubezpieczeń na atrakcyjnych warunkach.

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o. zalicza się do ścisłego grona największych brokerów ubezpieczeniowych na polskim rynku i jest największą firmą w branży z polskim kapitałem. O wyborze Mak Ubezpieczenia Sp. z o.o. zadecydowały przede wszystkim budowana przez lata skala działania i doskonały know-how.

Mamy nadzieję, że w związku z wyborem MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o. na nowego partnera SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. odczują Państwo usprawnienia w procesie obsługi i uzyskają konkurencyjną ofertę ubezpieczenia dopasowaną do swoich potrzeb.

W przypadku pytań dotyczących Państwa ubezpieczenia prosimy o kontakt:
Infolinia SG ELP 801 700 202
Infolinia MAK Ubezpieczenia 22 871 95 00
Email ubezpieczenie@sgef.pl

Posted in Aktualności.