MASZYNY BUDOWLANE

Finansowanie nowych i używanych maszyn do robót budowlanych i drogowych takich jak: koparki, ładowarki, równiarki, spycharki, rozściełacze asfaltu, układarki mas bitumicznych, podnośniki teleskopowe, walce drogowe, , agregaty, betonomieszarki, pompy do betonu, wozidła, wywrotki, kruszarki, przesiewacze i dźwigi poprzez leasing to jedna z wiodących działalności naszej spółki.

Oferujemy elastyczny harmonogram spłaty rat (raty równe, malejące, sezonowe, karencję) dostosowany do rodzaju działalności gospodarczej. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do potrzeb i możliwości Jego Firmy.

Tym spośród naszych Klientów, którzy nie zdecydują się na zakup nowej maszyny, a są zainteresowani remontem lub doposażeniem maszyny będącej już w ich posiadaniu, możemy zaproponować pożyczkę modernizacyjną. W ramach tej oferty finansujemy remont maszyny (płacąc za niego bezpośrednio w serwisie), a także zakup m.in. łyżek do koparek i ładowarek, młotów hydraulicznych, nożyc, pił, rozdrabniacze, frezarek, złączy, chwytaków, walców wibracyjnych, zrywarek, ramion koparkowych, złączy do koparek i ładowarek oraz opon.