ROLNICTWO

Maszyny i sprzęt rolniczy finansujemy zarówno w formie pożyczki (najczęściej wybieranej przez rolników indywidualnych) jak i leasingu (rozwiązanie popularne wśród naszych Klientów – spółek prawa handlowego).  Nowe i używane ciągniki i przyczepy rolnicze, kombajny zbożowe, ładowarki, roboty udojowe, prasy, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, maszyny do przetwórstwa warzyw i owoców, a także inne szeroko rozumiane maszyny i urządzenia rolnicze są u nas dostępne w  dowolnym rodzaju finansowania (pożyczka lub leasing operacyjny) na okres aż do 10 lat, z udziałem własnym już od 0 procent. Zapewniamy profesjonalną obsługę – w tym i tę posprzedażową – oraz minimum formalności. Obsługujemy realizację inwestycji ze wsparciem PROW. Dopasowanie harmonogramu spłaty rat do specyfiki lub sezonowości produkcji poprzez zastosowanie rat kwartalnych, półrocznych lub sezonowych nie stanowi dla nas wyzwania.

Specjalnie dla Państwa wygody nasi Doradcy przyjeżdżają bezpośrednio do Państwa gospodarstw i firm, w dogodnym dla Państwa czasie.

Przygotowanie oferty, informacje o finansowaniu kombajnów, sieczkarni i innych maszyn rolnych:
Dariusz Kuskowski
tel. 608 430 434
email: oferta@sgef.pl

    NowyUżywany

    „Wyrażam zgodę na otrzymanie przeze mnie od "SG Equipment Leasing Polska" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie odpowiedzi na powyższe zapytanie, w tym odpowiedzi zawierającej informację handlową, oraz na dalszy kontakt w tej sprawie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail, telefon, sms).”