Nagroda dla SGEF wręczona podczas konferencji Leasing Life

W dniu 28 listopada 2019 roku w Barcelonie, w Hiszpanii odbyła się 15 edycja konferencji Leasing Life Awards. Societe Generale Equipment Finance (SGEF) otrzymała podczas ceremonii nagrodę “Europejskiego Leasingodawcy Roku”. To już szósty rok z rzędu, kiedy SGEF została wyróżniana pośród firm europejskich świadczących usługi leasingu. Wydarzenie zgromadziło czołowe postacie z branży leasingowej, partnerów, dostawców i inne zainteresowane strony, aby podzielić się planami i wizjami na przyszłość.

Nagroda jest wyrazem uznania dla pracy zespołowej wszystkich jednostek SGEF działających w 40 krajach. Potwierdza zgodność z naszą Wizją i mottem: Być dostawcą najlepszych innowacyjnych i elastycznych rozwiązań służących finansowaniu urządzeń i zarządzaniu nimi – i potwierdza naszą pozycję lidera w Europie, którą osiągnęliśmy dzięki konsekwentnemu koncentrowaniu się na doświadczeniu klienta, zaangażowaniu w finansowanie światowej gospodarki i transformacji cyfrowej.

O Leasing Life: dostarcza usługi informacyjne obejmujące zarówno finansowanie aktywów przez banki, jak i przez producentów, we wszystkich klasach aktywów.

Posted in Aktualności.