Drodzy Klienci,

Zwracamy uwagę na przestępcze próby oferowania w Polsce usług detalicznych, także pod szyldem grupy Societe Generale, polegających na rzekomym udzielaniu pożyczek osobom fizycznym pod warunkiem uprzedniego dokonania opłaty aktywacyjnej. Uwaga! Grupa Societe Generale nie jest autorem tego typu ofert. 

Przypominamy!

  1. Należy zachować ostrożność i ograniczone zaufanie w stosunku do wiadomości i dokumentów, których tekst zawiera błędy językowe i jest napisany w stylu wskazującym na użycie automatycznego tłumacza internetowego.
  2. Należy sprawdzać poprawność adresu strony w przeglądarce internetowej.
  3. Należy zawsze zwracać uwagę na niestandardowy wygląd dokumentów, np. zniekształcone logo, niespójność informacji na kilku różnych dokumentach od tej samej firmy lub osoby, niezrozumiałe opisy i sformułowania itp.
  4. SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. wysyła wiadomości mailowe tylko z adresów mailowych wskazujących na przynależność do Societe Generale Equipment Finance (…@sgef.pl), nigdy natomiast z adresów takich jak …@outlook.com, …@zohomail.eu i tym podobnych.

W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailem na adres bok@sgef.pl lub pod nr 801 700 202 i 801 700 303.