Podpisanie setnej umowy leasingowej pomiędzy WMW Sp. J. a SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. stało się inspiracją do spotkania z gronem bliskich biznesowo osób, które są dla nas kimś więcej niż klientami lub partnerami handlowymi.

WMW Sp. J. działa od 1998 r. i jest prowadzona przez braci Marka i Wojciecha Pestilenz. Świadczy usługi transportowe oraz prowadzi roboty ziemne i hydrotechniczne, między innymi prace wzmacniające wybrzeża morskiego.

Wydarzenie upamiętniające podpisanie setnej umowy leasingowej rozpoczęło się w Żwirowni Sulicice należącej do klienta. Tam miały miejsce prezentacja i uroczyste przekazanie ładowarki LIEBHERR. Dariusz Kuskowski, szef Regionu Północnego SG Equipment Leasing Polska i gospodarz spotkania, powiedział: – Setna umowa to zwieńczenie 16-letniej współpracy z naszym partnerem, firmą WMW. Tak długa współpraca świadczy nie tylko o korzyściach biznesowych. To dla nas wielka satysfakcja, że możemy współpracować w oparciu o przyjacielskie relacje.

W drugiej części dnia, na wyjątkowym tarasie widokowym Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze odbyło się spotkanie z przedstawicielami WMW Sp. J., Liebherr Polska Sp. z o.o., SG Equipment Leasing Polska, a także z zaproszonymi klientami i gośćmi. Wymieniono wspólne podziękowania za dotychczasową współpracę.

SG Equipment Leasing Polska wspiera klientów nie tylko udzielając finansowania, ale również poprzez wypracowane kontakty z dostawcami maszyn. Współpracujemy z kluczowymi dostawcami urządzeń dla branży drogowej, budowlanej i przemysłu mineralnego w tym także z firmą Liebherr Polska. To pozwala na oferowanie nabywcom maszyn najkorzystniejszych warunków finansowania. Firma WMW Sp. J. realizuje wiele kluczowych na północy Polski inwestycji i do tej pory wygrała kilkadziesiąt przetargów na prace zlecane przez Urząd Miejski w Gdyni. To właśnie ta firma odpowiada za umocnione wybrzeże w Krynicy Morskiej oraz naprawiony bulwar na Westerplatte.

Zapraszamy do galerii zdjęć.