O tym, że najcenniejszym kapitałem są ludzie, mówiło już wielu. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetki naszych pracowników, ponieważ cieszymy się ich sukcesami, także tymi, które osiągają prywatnie. Cykl prezentacji sylwetek naszych pracowników rozpoczyna autentyczna pasjonatka koni i jeżdziectwa, przyjaciółka wiernej kasztanki Fantasy.

Nasza koleżanka, Katarzyna Dawidowska-Zawartowska, w tym roku po raz drugi z rzędu została złotą medalistką w XV Jeździeckich Mistrzostwach Polski Amatorów w skokach przez przeszkody odbywajacych sie w Toruniu. Katarzyna jest w naszym Zespole od dziesięciu lat i pracuje w oddziale poznańskim jako Specjalista ds. leasingu. Uwielbia jazdę konną i jest aktywnym uczestnikiem w różnych zawodach.

Prezentujemy relację samej dwukrotnej Mistrzyni Polski z poprzednich zawodów:

„Mimo, że pierwszego dnia pogoda nie dopisała i parkury były błotne – ekstremalne warunki do jazdy (w tak złych warunkach jeszcze nie skakałam) – wszystko inne dopisało!!! Mnóstwo kibiców miało okazję posłuchać o SG Equipment Leasing Polska, logo naszej firmy było wyświetlane na tablicy z wynikami zawodów, a sama firma wielokrotnie przedstawiana przez spikera podczas całych zawodów, a w szczegołności podczas wręczenia nagród. Zawody otwierał Prezydent Torunia, imprezę śledziła też telewizja.

Na imprezie startowało okolo 85 zawodników na 100 koniach (niektórzy na 2 koniach) – w sobote odbył się I i II połfinał, a ukończenie jednego z nich umożliało start w zawodach w I nawrocie finału, 10 najlepszych zawodników kwalifikowało się zaś do popołudniowego finału. A na koniec strasznie się cieszę, że mogę Was poinformowć, że udało mi się wywalczyć tytuł Mistrza Polski Amatorów w najwyższej kategorii tych zawodów czyli open!!!”

Nie ulega wątpliwości, że współbohaterką tego sukcesu jest Fantasy – to klacz, urodzona w 2005 roku. 7 lat stanowi młody wiek dla konia. „Fanta”, jak nazywa ją Katarzyna, jest rasy BWP – co oznacza belgijskiego konia gorącokrwistego, maści kasztanowatej, a dokładnie: kasztana w siwiźnie. Ma 164 cm wzrostu (mierzonego w kłębie), nie jest więc bardzo dużym koniem, za to serce ma ogromne… „Myślę, że to ogromne serce do skoków, dokładność i szybkość zawdzięcza swojemu ojcu – ogierowi Catoki, który startuje obecnie w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie.” – opowiada Katarzyna. „Z Fantazją znamy się od półtora roku, kiedy po długich poszukiwaniach konia, odwiedzając mojego byłego trenera trafiłam właśnie na nią… Koń okazał się spełniać moje oczekiwania i marzenia. Obecnie to ja staram się spełniać jej oczekiwania i doskonalić swoją jazdę, gdyż Fantazja jest na tyle szczera, iż wybacza moje błędy. Jest zwierzęciem bardzo ambitnym, choć miewa też czasami swoje humory – jak to kobieta.”

Katarzyna i Fantasy spotykają się 3-4 razy w tygodniu na treningach ujeżdżeniowych, skokowych, spacerach do lasu. Ciekawostką jest, że obie są tego samego wzrostu. Fantazja jest przyjacielem całej rodziny Kasi. Poza wszystkim, jest to także piękna historia o przyjaźni i szacunku człowieka i zwierzęcia. Mamy nadzieję, że dołączają Państwo do naszych życzeń, aby dzięki wytrwałej pracy udało im się osiągnąć jeszcze wiele sukcesów.