W piątek, 10 maja 2019 roku, zmarł nasz kolega, współpracownik, przyjaciel – Paweł Kluczek.  Pracował z nami od marca 2007 roku. Odpowiadał za audyt wewnętrzny. Znany był ze swoich zdolności analitycznych i poczucia humoru. Dał się również poznać jako pasjonat fotografii. Angażował się we nasze wspólne sprawy i lubił we wszystkim uczestniczyć. Chciał bardzo być z nami i był do samego końca. Jeszcze kilka tygodni temu przesyłał analizy zrobione przez siebie. Będzie nam go bardzo brakowało.

Ostatnie 2 lata były dla niego czasem pobytów w szpitalach i intensywnej walki z białaczką. Jego choroba mobilizowała nas we wspólnych działaniach, które miały mu pomóc. Najbliższe mu osoby z naszego grona podtrzymywały go na duchu, były w kontakcie i używały wszystkich swoich kontaktów medycznych aby próbować pomóc.

6 czerwca Paweł skończyłby 44 lata.

Ostatnie pożegnanie Pawła odbędzie się w piątek 17 maja. Msza Św. zostanie odprawiona o godz. 11.00 w  kościele pw. Św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie przy ul. Sprawnej 9, a pochówek na terenie Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie  przy ul. Św. Wincentego 83.