W dniach od 20 do 23 września w Bednarach k. Poznania SG Equipment Leasing Polska była obecna na największych targach rolniczych. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych już od 1999 roku. Postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Dla SG Equipment Leasing Polska udział w tej imprezie to możliwość zaakcentowania swojej silnej obecności w branży rolniczej, bezpośredniego zaprezentowania oferty finansowania maszyn rolniczych oraz wsparcia w działaniach współpracujących z marką dostawców maszyn.

W ciągu 4 dni tegoroczną XX jubileuszową wystawę Agro Show odwiedziło niemal 140 tys. rolników oraz akredytowało się na nią ponad 100 dziennikarzy zainteresowanych branżą rolniczą. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na Agro Show i odwiedzili także nasze stoisko.

SG Equipment Polska zorganizowała własne stanowisko, jak również była obecna na stoiskach partnerów: Zetor Polska, Horsch Maschinen GmbH i Annaburger Sp. z o.o. Osoby zainteresowane finansowaniem maszyn rolniczych zapraszamy do współpracy i kontaktu:

Marcin Nogal, Dyrektor ds. Finansowania Branży Rolnej
tel. +48 602 183 954
e-mail: agro@sgef.pl

Jeśli interesują Państwa konkretne marki dostawców maszyn, zapraszamy do zapoznania się z ofertą opisaną na ulotkach do pobrania poniżej:
Finansowanie maszyn Annaburger  Finansowanie maszyn Horsch   Finansowanie maszyn Zetor Polska