24 czerwca 2017 roku wraz z naszym dostawcą, firmą JB Investments, świętowaliśmy okrągły jubileusz jego 25-lecia działalności na polskim rynku. W celu podkreślenia tej rocznicy, zorganizowana została impreza, zamknięta dla mediów, gromadząca wielu obecnych i przyszłych właścicieli samolotów. Była to premiera na mapie prestiżowych wydarzeń o rodzinnym charakterze. Adekwatnie do tematyki, nie zabrakło mocnych wrażeń i wyjątkowych atrakcji lotniczych. Organizatorzy stworzyli dla gości unikalne warunki do poznania i wypróbowania najnowszych modeli samolotów i śmigłowców, a także do podzielenia się swoimi opiniami i wrażeniami.

Na miejscu wydarzenia, w bazie lotniczej JBI, zagościły samoloty gości i gospodarza. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się najnowszy Pilatus PC-12 NG z pięciołopatowym śmigłem, udostępniony do lotów demonstracyjnych. Obsadzone zostały wszystkie przeloty zaplanowane w ramach atrakcji dla gości, a także loty dodatkowe. Podczas imprezy, dziesiąty nowy Pilatus PC-12 NG dostarczony przez firmę JB Investments został przekazany w ręce polskiego właściciela.

Drugim samolotem udostępnionym do lotów demonstracyjnych był najnowszy model austriackiej marki Diamond. Pokazywany po raz pierwszy w Polsce DA62 wyjątkowo przypadł do gustu obecnym na imprezie gościom.
Po oficjalnym zakończeniu imprezy w Konstancinie zainteresowani mogli polecieć na lotnicko Warszawa Babice, gdzie swoją polską premierę miał topowy model Piper Aircraft, turbośmigłowy M600.

Wśród atrakcji spotkania na błoniach znalazły się także:
– relacja Marcina Szamborskiego z lotu dookoła świata śmigłowcem Bell 407
– prezentacja zabytkowego samolotu Bies TS-8
– przedpremierowy pokaz Mercedesa Klasy S w nowej odsłonie
– lotnicza strefa Virtual Reality.

SG Equipment Leasing Polska jest wieloletnim partnerem JB Investments. Jako specjalista do spraw finansowania statków powietrznych, służymy klientom JBI pomocą w przeprowadzeniu przez procedury oraz negocjowaniu najkorzystniejszych zasad finansowania. Od lat pozostajemy liderem na rynku polskim pod względem liczby finansowanych statków powietrznych. Ponieważ posiadanie własnego statku powietrznego jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty finansowania na warunkach najbardziej elastycznych i dopasowanych do potrzeb każdej firmy.