Z przyjemnością informujemy o zmianach w Olsztynie. Jesteśmy teraz dostępni pod nowym, lepszym adresem:

SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.
Oddział w Olsztynie
Ul. Władysława Trylińskiego 2
10-683 Olsztyn

Nasze biuro znajduje się na terenie kompleksu Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego (OPN-T), w budynku BK na pierwszym piętrze. Nowoczesna architektura, udogodnienia technologiczne, wyposażenie, klimatyzowane pomieszczenia, przestrzeń, swoboda parkowania – to ważne atuty, dla których zdecydowaliśmy się na zmianę.

Jest jednak jeszcze jeden argument: PRESTIŻ TEGO MIEJSCA. Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny (OPN-T) to miejsce dla przedsiębiorstw i instytucji naukowych, w którym stymuluje się i zarządza przepływem wiedzy i technologii pomiędzy uczelniami wyższymi, instytucjami badawczo-rozwojowymi, przedsiębiorstwami oraz rynkiem, wspiera tworzenie i rozwój przedsiębiorstw innowacyjnych przy pomocy procesów inkubacyjnych.

OPN-T dąży do udostępniania swojej lokalizacji przedsiębiorstwom prowadzącym działalność gospodarczą w branżach zgodnych z inteligentnymi specjalizacjami regionu Warmii i Mazur według Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego województwa warmińsko-mazurskiego oraz zgodnych ze strategicznymi branżami według Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

To miejsce było jedną z lokalizacji, które braliśmy pod uwagę, kiedy rozmowy o przenosinach zaczęły nabierać konkretnych kształtów. Byłoby jedyne, gdyby nie fakt, że NIE KAŻDY może dostać się do grona wyróżnionych lokatorów OPN-T. Pieczołowicie wypisany przez szefową oddziału wniosek został jednak opatrzony pozytywną opinią. Zostaliśmy uznani za przedsiębiorcę posiadającego potencjał rozwojowy, wdrażający innowacyjne rozwiązania do prowadzonej działalności gospodarczej dzięki czemu uzyskaliśmy zgodę na wynajem biura – i to w głównym budynku kompleksu.

Cieszymy się razem z Zespołem olsztyńskim ze zmiany, a Państwu polecamy nasze usługi – nie tylko w warmińko-mazurskiem.

Dzięki uprzejmości Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego udostępniamy wybrane zdjęcia i informacje dostępne także na stronie kompleksu.